Video

Máme novou znělku!

Kdo z vás by nechtěl, aby když vstoupíte do místnosti, zahrála vaše osobní fanfára?  

Dřív to nebylo zas tak neobvyklé, alespoň pokud jste byli šlechtic, který okázale vstupuje na večerní bál. Vlezete do dveří a pokud máte dobré entrée, tak i ti, kteří už se cpou u stolku s rautem, zaznamenají kdo dorazil. Rádkyně Wiki tvrdí: "Fanfára je krátká hudební skladba užívaná nejčastěji pro slavnostní účely, která je obvykle hrána na žesťové hudební nástroje". Žestě sice nemáme, ale každý náš nový počin je slavnostní událostí pro všechny videochtivé diváky.

Wikipedie ale ukazuje ještě jednu definici:"Jakožto fanfáry se často označují i varovná troubení - například signál hoří!, které vydávají hasičské houkačky a klaksony, které jsou pak, v přeneseném slova smyslu také označovány za slovem fanfáry". Takže fanfáry nemusí znamenat jen: "Hele, přišel Albert. Dneska to tu dobře nedopadne :)", ale taky to může být: "Hele, přišel Albert. Dneska to tu dobře nedopadne :(".

Každopádně máme novou znělku a budeme se snažit, aby pro vás označovala spíš tu první variantu.

A než si nahoře pustíte video s tou novou, pro srovnání nejdřív mrkněte na starou znělku, kterou najdete třeba u tohohle videa